• V PIATOK MLIEČNY PROGRAM

• Aj v tomto týždni budeme v našej školskej jedálni realizovať Mliečny program. Dieťa dostane domov jeden liter trvanlivého mlieka zajtra, 24.11.2023. V prípade, že sa mu nezmestí toto balenie do školskej tašky, je potrebné priniesť si menšiu nákupnú tašku.

• KOĽKO LÁSKY ...

• Aj v tomto roku sa náš Školský parlament rozhodol zapojiť do celoslovenskej výzvy "KOĽKO LÁSKY SA ZMESTÍ DO KRABICE OD TOPÁNOK?" Už niekoľko rokov svojimi krabicami pomáhame potešiť osamelých seniorov v zariadeniach po celom Slovensku v období Vianoc. Často je to jediný darček, ktorý dostanú, preto do krabice nezabudnite vložiť aj kúsok svojho srdca! Čo by mali krabice obsahovať? Z každého trošku, teda niečo sladké, slané, teplé, mäkké, voňavé, niečo na zábavu a niečo zo srdca. Nezabudnite na to, že krabica musí byť ovoriteľná, nie celá zabalená vo vianočnom papieri. Veríme, že ste na tento projekt už pripravení a že sa vám  podarí krabice odovzdať do 27. 11. 2023 pani učiteľke Haškovej alebo Hladoníkovej. Ďakujeme.

• OZNAM K MLIEČNEMU PROGRAMU

• Aj v tomto týždni budeme v našej školskej jedálni realizovať Mliečny program. Dieťa dostane domov jeden liter trvanlivého mlieka zajtra, 10.11.2023. V prípade, že sa mu nezmestí toto balenie do školskej tašky, je potrebné priniesť si menšiu nákupnú tašku.