• PRÁZDNINOVÉ ČÍTANIE

• Milí žiaci, rodičia a všetci priatelia našej školy, s radosťou Vám oznamujeme, že členovia redakčnej rady časopisu Bukáčik aj v závere školského roka pracovali ako usilovné včielky.

Aj vďaka tomu sa nám podarilo obnoviť vydávanie školského časopisu. Máme z toho obrovskú radosť. V januári ste určite zaregistrovali vydanie mimoriadneho čísla, ktoré bolo venované predškolákom a teraz je to časopis pre všetkých záujemcov o zaujímavé čítanie. Prajeme príjemné prázdninové čítanie.

• ŠKOLA KONČÍ, LETO VOLÁ

• Užite si leto všetci v zdraví, dbajte nielen na svoju bezpečnosť, aby sme sa všetci mohli stretnúť na začiatku nového školského roka. Tentokrát začneme trochu netradične, v pondelok, 5. septembra 2022.

• SLÁVNOSTNÉ UKONČENIE ŠKOLSKÉHO ROKA

• Vo štvrtok, 30. júna sme zatvorili bránu našej školy, čím sme definitívne ukončili školský rok 2021/2022. Slávnostné ukončenie školského roka sprevádzal program plný spevu, tanca a príhovorov. V programe vystúpili naši žiaci od najmenších prvákov až po deviatakov, ktorí sa s ostatnými žiakmi školy, pedagogickými aj nepedagogickými zamestnancami školy rozlúčili dojemným príhovorom.

Pred svojich spolužiakov vystúpili aj žiaci, ktorí dostali pochvalu riaditeľkou školy za výborný prospech, správanie, za reprezentáciu školy v olympiádach a iných súťažiach, za umiestenie v školskom zbere papiera na popredných priečkach. V závere programu zaznela aj naša školská hymna.

Príhovor riaditeľky školy: PRIHOVOR_RS.pdf​​​​​​​