• Prehlásenie o prístupnosti

• Identifikácia správcu obsahu: Základná škola, Bukovecká 17, Košice

Identifikácia technického prevádzkovateľa: asc Applied Software Consultants, s.r.o., Svoradova 7, 811 03 Bratislava, Slovakia, EU

Webové sídlo Základnej školy, Bukovecká 17, Košice http://zsbuke.edupage.org je spravované s cieľom v maximálnej možnej miere dodržiavať platnú legislatívu v oblasti prístupnosti webových stránok - najmä zákona 275/2006 Z. z. o informačných systémoch verejnej správy v znení neskorších predpisov a platného výnosu Ministerstva financií SR o štandardoch informačných systémov verejnej správy.

Základná škola si je vedomá nedodržania štandardov v časti Povinne zverejňované zmluvy  pri niektorých ďalších zmluvách, ktoré sú zverejnené v nesprávnom formáte. Tieto zmluvy zverejnila v jedinom dostupnom formáte, keďže druhá zmluvná strana elektronickú verziu zmluvy v čitateľnej forme neposkytla.

Základná škola si je vedomá nedodržania štandardov v niektorých častiach stránky, kde zverejňuje dokumenty, doručené výlučne klasickou poštou. Ide o dokumenty, ktoré škola netvorí ani nepripomienkuje a nemá k dispozícii zdroj príslušných textov v elektronickej forme, preto zverejňuje informáciu v jedinej dostupnej forme ako naskenované texty.