• PONUKA VOĽNÉHO PRACOVNÉHO MIESTA

• V zmysle zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov, zverejňujeme informáciu o voľnom pracovnom mieste zamestnanca: Školský digitálny koordinátor

Názov a adresa zamestnávateľa: Základná škola, Bukovecká 17, 040 12 Košice

Kontakt: 055/7295478,  zsbukke@centrum.sk

Kategória pedagogických zamestnancov: školský digitálny koordinátor

Kvalifikačné predpoklady: vysokoškolské vzdelanie II. stupňa a výkon pracovnej činnosti v kategórii učiteľ najmenej tri roky a splnenie predpokladov na zaradenie najmenej do kariérového stupňa samostatný pedagogický zamestnanec alebo samostatný odborný zamestnanec.

Splnenie kvalifikačných predpokladov, bezúhonnosti, zdravotnej spôsobilosti a ovládanie štátneho jazyka v zmysle zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a vyhlášky Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR č. 1/2020 Z. z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických a odborných zamestnancov.

Platové podmienky:

Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 220/2022 Z. z., ktorými sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme. Výška mzdy závisí od stupňa najvyššieho dosiahnutého vzdelania a od dĺžky pedagogickej praxe.

Zoznam požadovaných dokladov:

Žiadosť o prijatie do zamestnania, profesijný životopis, motivačný list

Zaslať najneskôr do 29.9.2023 elektronicky na adresu: zsbukke@centrum.sk

Škola si vyhradzuje právo do užšieho výberu kontaktovať iba vybraných uchádzačov. O termíne uskutočnenia osobného pohovoru bude uchádzač informovaný písomne (e-mailom).

Po vyzvaní predložiť ďalšie doklady:

Kópie dokladov o nadobudnutom vzdelaní, potvrdenie o zdravotnej a duševnej spôsobilosti, súhlas so spracovaním osobných údajov, čestné vyhlásenie o bezúhonnosti

Iné doplňujúce údaje:

Pracovný pomer na dobu určitú do 31.08.2024. Nástup do zamestnania: najneskôr 1.10.2023. Úväzok: 50%

PaedDr. Zuzana Takáčová Petrilová, riaditeľka školy

Základná škola, Bukovecká 17, Košice

zsbukke@centrum.sk

• DÔLEŽITÝ OZNAM

• Z dôvodu havarijného stavu v školskej jedálni nebude prevádzka školskej jedálne zajtra, t.j. v utorok, 5.9.2023. Na odstránení poruchy intenzívne pracujeme, avšak v tomto momente nevieme zaručiť, či sa nám podarí spustiť prevádzku školskej jedálne už v stredu 6.9.2023. O zmenách Vás budeme informovať. Žiaci navštevujúci ŠKD budú mať zabezpečenú suchú stravu. Ostatní žiaci sú z obedov hromadne odhlásení. Mrzí nás vzniknutá situácia, za Vaše pochopenie Vám vopred ďakujeme. S pozdravomPaedDr. Zuzana Takáčová Petrilová, riaditeľka školy

• OZNAM PRE RODIČOV v hmotnej núdzi

• Prosíme rodičov žiakov 1. – 9.ročníka, ktorí sú v hmotnej núdzi, aby najneskôr do 06.09.2023 doniesli potvrdenie z Úradu práce sociálnych vecí a rodiny o tom, že sú v HMOTNEJ NÚDZI alebo na hranici ŽIVOTNÉHO MINIMA. Formulár na posúdenie príjmu si rodičia môžu podať na ÚPSVaR na Popradskej 74 v Košiciach (tlačivo v prílohe).  Potvrdenie, platné na I. polrok 2023/2024, je možné odovzdať v kancelárii hospodárky školy v čase od 7.30 do 14.00 hod, na vrátnici školy alebo vhodiť do poštovej schránky umiestnenej na mreži pri vstupe do základnej školy. Potvrdenie je potrebné k poskytnutiu dotácie na učebné pomôcky.

formular_na_posudenie_prijmu(1).pdf