• ZMENA TERMÍNU DOD

• Z dôvodu ,,chrípkových prázdnin” na našej škole, ale aj vo viacerých materských školách, presúvame termín nášho Dňa otvorených dverí zo soboty 2. februára na sobotu, 17.februára 2024. Tešíme sa na vás, predškoláci.

• DÔLEŽITÝ OZNAM

• Po konzultácií s RÚVZ na základe rozhodnutia riaditeľky základnej školy a so súhlasom zriaďovateľa prerušujeme výchovno-vzdelávací proces pre žiakov 1. a 2. stupňa v termíne od 31. 01. 2024 do 04. 02. 2024 z dôvodu vysokej chorobnosti žiakov. Žiaci sú z obedov a mliečnej desiaty automaticky odhlásení. Vyučovanie bude pokračovať v pondelok, 05. 02. 2024.

• POZVÁNKA PRE PREDŠKOLÁKOV

• Čaká Vás výber základnej školy v roku 2024 alebo 2025? Výber základnej školy je pre rodičov veľmi dôležitý. Keďže je lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť, srdečne pozývame rodičov s deťmi na náš Deň otvorených dverí, v sobotu, 3. 2. 2024. Na deti čaká deň plný zábavy vo veľkej škole. Budete si môcť prezrieť priestory našej školy, dozvedieť sa viac o spôsobe výučby, spoznať naše pani učiteľky a ešte oveľa viac. Tešíme sa na Vás!

• OZNAM

• Oznamujeme žiakom a rodičom detí, ktoré navštevujú gréckokatollícke náboženstvo, že v dňoch 18. 01. 2024 a 25. 01. 2024 vyučovanie náboženstva v popoludňajších hodinách nebude.

• OZNAM K MLIEČNEMU PROGRAMU

• Aj v tomto týždni budeme v našej školskej jedálni realizovať Mliečny program. Dieťa dostane domov jeden liter trvanlivého mlieka zajtra, 12.01.2024. V prípade, že sa mu nezmestí toto balenie do školskej tašky, je potrebné priniesť si menšiu nákupnú tašku.