• Školský klub detí

• Prihlasovanie /odhlasovanie dieťaťa a poplatky

• Dieťa sa prijíma do ŠKD na základe písomnej žiadosti zákonného zástupcu dieťaťa.

Odhlásenie dieťaťa z dochádzky do ŠKD je možné najneskôr 3 dni pred ukončením mesiaca na predpísanom tlačive, ktoré zákonný zástupca vyplní a odovzdá vychovávateľke.

Mesačný príspevok, ktorým prispieva zákonný zástupca dieťaťa na čiastočnú úhradu nákladov spojených s činnosťou ŠKD je určený zriaďovateľom vo výške stanovenej platným VZN.
            Príspevok sa platí nezávisle od času a počtu dní, ktoré dieťa strávi v klube. Ak rodič odhlási dieťa z ŠKD v priebehu mesiaca, nemá nárok na vrátenie poplatku. Podľa v súčasnoti platného znenia VZN je výška mesačného príspevku 15 €

Príspevok v školskom klube detí sa neuhrádza za dieťa, ak zákonný zástupca dieťaťa o to písomne požiada zriaďovateľa a predloží mu doklad o tom, že je poberateľom dávky v hmotnej núdzi a príspevkov k dávke v hmotnej núdzi.

Spôsob úhrady príspevku je priamo na bankový účet školy vždy do 10 dňa príslušného mesiaca.

Údaje o prijímateľovi: Základná škola, Bukovecká 17, Košice
            Číslo účtu - IBAN: SK78 5600 0000 0005 0402 3003
            Variabilný symbol: info u vychovávateľky
            Správa pre prijímateľa:
            meno a priezvisko dieťaťa